Centrum Handlowe Auchan Hetmańska to nasz partner od 2011 r. W tym czasie, razem zrealizowaliśmy wiele wspólnych projektów na rzecz naszych podopiecznych.Fundacja regularnie otrzymuje wsparcie finansowe i materialne. Wspópracujemy też w formie wolontariatu pracowniczego w Klinice Onkologii i Hematologii UDSK.

Jednym z ciekawszych projektów jest tort urodzinowy Auchan Hetmańska, dochód ze sprzedaży którego jest przeznaczany na wsparcie podopiecznych Fundacji.

Co roku, w listopadzie mamy zaszczyt być na urodzinach centrum handlowego i działać wspólnie z jego pracownikami w jednym celu- dla dobra podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”.

W minioną sobotę Auchan Hetmańska celebrowała swoje kolejne urodziny. Jak zwykle też nie zabrakło charytatywnego tortu. Po krótkich przemówieniach okolicznościowych Doroty Olesiewicz – przedstawicielki Auchan Hetmańska oraz doc. Katarzyny Muszyńskiej- Rosłan, lekarza hospicjum oraz członka Zarządu Fundacji, ruszyła sprzedaż urodzinowego smakołyku. 250 kg pysznego, śmietanowego tortu z owocami, wykonanego wyłącznie z naturalnych składników przez pracowników cukierni Auchan Hetmańska „rozeszło się” jak przysłowiowe ciepłe bułeczki!

Jednak co warte podkreślenia, klientom towarzyszył wspólny cel, którego byli świadomi – kupując smakołyki – jednocześnie mogli włączyć się w pomoc naszym podopiecznym.

Wszystkim zaangażowanym w to słodkie przedsięwzięcie pragniemy w imieniu własnym, a przede wszystkim naszych podopiecznych serdecznie podziękować! Dziękujemy władzom Auchan Hetmańska, pracownikom i klientom – tym – którzy zdecydowali się skosztować tych urodzinowych pyszności, a jednocześnie postanowili nas wesprzeć.