Ciche bohaterki, które na co dzień opiekują się swoimi nieuleczalnie chorymi dziećmi i zbyt często zastanawiają się kiedy nadejdzie ten najtrudniejszy moment, 26 maja obchodziły swoje święto – Dzień Matki. Jak co roku w sposób szczególny pamiętaliśmy o mamach dzieci przebywających w naszym hospicjum. W sobotni wieczór zaprosiliśmy je do Opery i Filharmonii Podlaskiej na musical pt.: „Upiór w operze”.

Na godzinę przed spektaklem nasze hospicyjne mamy spotkały się we foyer Opery. Była to okazja, aby osobiście złożyć im płynące prosto z serca, najserdeczniejsze życzenia. Oczekiwanie na spektakl upłynęło w bardzo sympatycznej i ciepłej atmosferze, którą umiliła dodatkowo kolejna niespodzianka – uszyte na miarę gustowne piżamki, przygotowane specjalnie na tę okazję przez białostocką firmę – Piegon oraz specjalne kartki z życzeniami od całego naszego zespołu.

Niestety nie wszystkim naszym mamom udało się przybyć w sobotę do Opery. Te, które nie zdołały spotkać się z nami w tym dniu, piżamkowe prezenty otrzymają w najbliższych dniach.

Raz jeszcze serdecznie i gorąco ściskamy wszystkie nasze hospicyjne mamy, życząc wielu okazji do uśmiechu, siły i wytrwałości! Podziwiamy Was za wszystko co robicie. Jesteście prawdziwymi bohaterkami.

Dziękujemy firmie Pigeon, za podarowanie tych wyjątkowych upominków.