Przed nami kolejna, czwarta już edycja „Electrum Ekiden – Pomóżmy Razem”. Charytatywna sztafeta maratońska odbędzie się w dniach 9 – 10 czerwca na stadionie lekkoatletycznym BOSiR przy ul. 11 listopada w Białymstoku.

Do udziału w zawodach można zapisać się za pośrednictwem oficjalnej strony biegu http://electrumekiden.pl/ Organizatorzy przypominają, że tylko do końca marca obowiązuje najniższa opłata startowa!

My również dajemy dobry przykład i organizujemy fundacyjną drużynę, która pośród wielu zamelduje się na stracie. Zapewniamy, że damy z siebie wszystko aby dotrzeć do mety.

Tak jak w latach ubiegłych część opłat startowych zostanie przekazana na potrzeby naszej Fundacji. W poprzednim roku w tym wyjątkowym wydarzeniu – w biegu głównym oraz biegach dzieci – wystartowało ponad 1600 uczestników. W sumie przez trzy lata otrzymaliśmy przeszło 70 tysięcy zł. Dziękujemy organizatorom tego ogromnego przedsięwzięcia, za to, że kolejny raz możemy liczyć na ich pomoc i wsparcie. Dlatego w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu naszych nieuleczalnie chorych maluchów gorąco i z całego serca zachęcamy do udziału w  „Elektrum Ekiden”.