Choć czasu na rejestrację do tych wyjątkowych zawodów jeszcze nieco pozostało, w tej chwili, lista startowa liczy 132 sześcioosobowe ekipy. W sumie daje to prawie 800 biegaczy! Wśród startujących, znajdują się zarówno drużyny amatorskie, złożone z grupki przyjaciół których połączyła wspólna pasja do biegania, ale też są z nami ekipy wystawione przez firmy i instytucje.

Oczywiście na starcie Electrum Ekiden nie zabraknie naszej reprezentacji! Ekipę Pomóż-T-Im tworzą: KUĆ DARIUSZ, HERMANOWICZ ADAM (kapitan), KRANC KAROLINA, CHIMKOWSKA MAGDALENA, KLIMOWICZ ANNA, KOCHMAN BARBARA.

Swoją drużynę wystawi także Klinika Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku. Onko Kids Staff to: MUSZYŃSKA-ROSŁAN KATARZYNA, PANASIUK ANNA, PŁONOWSKI MARCIN (kapitan), SAWICKA-ŻUKOWSKA MAŁGORZATA, PANAS AGATA, LATOCH ERYK.

14 czerwca pobiegną z nami i dla naszych podopiecznych m.in. reprezentacje: Akcess Białystok, Centrum Zdrowia Medycyna/ Luxmed, Filologia Angielska UwB, Gawra, Ikea w Orli, LpgTech, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Pogotowie Ratunkowe w Białymstoku, Rosti czy Wydział Ekonomii i Zarządzania UwB.

Zapisy trwają na stronie electrumekiden.pl

Zapraszamy!