Finał naszej akcji  „Pola Nadziei” dobiegł końca. Za nami dwa, pracowite dni. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas dobrym słowem, uśmiechem i datkami wrzucanymi do puszek. Byliście wspaniali!!!

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę dziennikarzy TVP Białystok, aktorów Teatru Dramatycznego i Białostockiego Teatru Lalek, tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca Kurpie Zielone, harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego, drużyny Futbolu Amerykańskiego Lowlanders Białystok, pasjonatów zabytkowych motocykli MotoBoxer.

W sumie w akcji wzięło udział 1100 wolontariuszy. W sobotę można było ich spotkać w galeriach handlowych i sklepach PSS Społem, w niedzielę w 60 parafiach katolickich i 25 parafiach prawosławnych. Kwestowali w Białymstoku, Łomży, Sokółce, Bielsku Podlaskim, Supraślu, Wasilkowie, Korycinie, Gródku, Dąbrowie Białostockiej, Czarnej Białostockiej, Jaświłach, Goniądzu, Różanymstoku, Tykocinie, Łapach, Kleszczelach, Czeremsze, Jedwabnem, Trzciannem, Miastkowie, Orli i Dubiczach Cerkiewnych. Natomiast wytwórnia wód i napoi Krynka zatroszczyła się o „nawodnienie” naszych wolontariuszy, a przedstawiciele Auchan Produkcyjna i sklepu Def podarowali nam cukierki.

Dzięki Wam życie naszych podopiecznych stanie się choć trochę lżejsze. To bardzo ważne – bo dla nich liczy się każdy dzień… Po raz kolejny wspólnie udowodniliśmy, że „nadzieja zawieść nie może…”. Dziękujemy!

Zdjęcia Moniki Woronieckiej

Zdjęcia Mariusza Czykwina

Zdjęcia Magdaleny Skrzyckiej

Kwesta harcerska

Zdjęcia Magdaleny Pękali