Wrócili z Zakopanego. Są wypoczęci i szczęśliwi. Siostry i bracia podopiecznych naszego domowego hospicjum dla dzieci przez tydzień bawili się w Zakopanem. Każdego dnia czekały na nich nietuzinkowe atrakcje.
Maluchy były w chochołowskim Aquaparku i tamtejszych termach, pluskały się na basenie, uczestniczyły w zajęciach z rękodzieła ludowego i wykonywały cuda z gliny. Podczas takiego wyjazdu nie mogło zabraknąć kuligu, kiełbasek i wielkiego ogniska. Jednak najwięcej radości sprawiały im szaleństwa na śniegu. Również wyjście do kolorowej Papugarni było wspaniałym przeżyciem. W ostatnim dniu dzieci wyszalały się na pożegnalnej dyskotece. Było super!!!
Te wyjątkowe ferie w Zakopanem, zorganizowaliśmy w ramach grupy wsparcia rodzeństwa naszych podopiecznych.
Dzieci na zakończenie przygotowały opiekunom wierszyk. Przeczytajcie sami:
„Dziękujemy naszym paniom za te wszystkie miłe dni, za pomoce oraz troski. Pani Tereska zawsze miła jest, bo pomagać wciąż chce. Pani Krysia to fajna sprawa, bo na nartach śmiga jak strzała, a Bożenka to super pani, kiedy nie chce nam się iść, wciąż zostaje z nami. Pani Magda jest kochana wciąż przytulać wszystkich chce. Pan Marek nasz kierowca wszędzie jeździ jak rajdowca. Już rozstania nadszedł czas, lecz wszystkie chwile zostaną w nas – DZIĘKUJEMY!”