Uwaga, kupując w wybranych sklepach sieci Rossmann, pomagacie naszym nieuleczalnie chorym podopiecznym!

Wszystko dzięki niesamowitej akcji, w której udział biorą wszystkie działające na terenie Polski sklepy tej sieci. Pracownicy każdego z nich, wskazywali adresatów pomocy. I tak, spośród 150 wytypowanych do wsparcia organizacji z całego kraju, na liście znalazła się również Nasza Fundacja.

Kupując w sklepach Rossmann`a w:
– Łapach
– Makowie Mazowieckim
– Ostrołęce (oba sklepy)
– Ostrowi Mazowieckiej
– Przasnyszu
– Pułtusku
– Sokółce
– Wasilkowie
– Wysokiem Mazowieckim
– Wyszkowie

wspieracie naszych podopiecznych. Pracownicy tych punktów wybrali właśnie nas.

Pragniemy z całego serca podziękować za okazane zaufanie i pamięć. Dziękujemy, że dostrzegliście, że to co robimy dla nieuleczalnie chorych dzieci z całego regionu jest tak szalenie ważne. Cieszy nas tym bardziej, że na liście, jak widać znajdują się nie tylko sklepy z regionu, ale również z innych części kraju. To tym bardziej budujące, bo oznacza, że nasza misja dociera daleko poza granice województwa.

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak gorąco zachęcić Was do zakupów właśnie w tych sklepach Rossmann`a! Jeśli potrzebujecie kosmetyków, artykułów drogeryjnych, środków czystości czy chemii gospodarczej… jeśli potrzebujecie tysiąca drobnych, ale potrzebnych na codzień drobiazgów, to nie wahajcie się ani chwili tylko ruszajcie do jednego z powyższych sklepów Rossmann`a. Kupując tam, pomagacie naszym maluchom! Co należy zrobić, aby pomóc? Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację Rossmann`a w swoim telefonie i używać jej podczas zakupów. Akcja trwa do 31 października 2017 roku.