Zapraszamy Państwa do zapoznania się z raportem z naszej działalnoiści w 2015 roku. Fundacja „Pomóż Im” jako jedyna tego typu organizacja w kraju, prowadzi dwutorowe działania. Opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi z województwa podlaskiego, pacjentami prowadzonego przez Fundację – Domowego Hospicjum dla Dzieci oraz troszczy się równolegle o swoich podopiecznych w Klinice Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku i wspiera rodziców w leczeniu i rehabilitacji dzieci z chorobą nowotworową.

Oprócz celów nadrzędnych jak prowadzenie hospicjum, Fundacja zajmuje się szeregiem działań pozwalających naszym podopiecznym oraz ich rodzinom w jak największym stopniu normalnie funkcjonować. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne, bierzemy udział w działaniach wolontarystycznych, zapewniamy naszym podopiecznym możliwie najlepszą opiekę a rodzinom dajemy do dyspozycji grupy wsparcia pomagające przezwyciężyć trudy dnia codziennego. Jesteśmy regionalnym koordynatorem akcji „Pola Nadziei”, która organizowana jest bez przerwy od 2010 roku. Jej celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na sytuację i los ludzi chorych oraz cierpiących a także na problem opieki paliatywnej w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokumentem znajdującym się w poniższym linku, gdyż nie jesteśmy w stanie streścic w kilku zdaniach wszystkiego czym się zajmujemy. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom oraz osobom które wspierają naszą działalność.

Raport z działalności za 2015 rok – kliknij tutaj