Często słyszymy pytanie „jak można pomóc”. Sama prawdziwa chęć to już bardzo wiele, prawie wszystko. To ona sprawia, że pomysły naturalnie kiełkują w Waszych i naszych głowach :). Pomagać można na różne sposoby. Poniżej zamieszczamy ich listę i nie jest to oczywiście lista zamknięta.
Ostatnio coraz częściej, i bardzo, bardzo nas to cieszy, wyjątkowi ludzie sami wpadają na fantastyczne pomysły. Organizują u siebie oryginalne eventy, akcje, na które jesteśmy zapraszani jako goście, a nasi podopieczni są beneficjentami całego dobra, jakie ci ludzie potrafią przyciągnąć.
Zdarzyło się to już w różnych ciekawych miejscach, nawet w tym tygodniu. Pan Radosław Wierciński, przy okazji otwarcia myjni MotoSpa (mieści się na ul. Pomocnej, na rogu z Piastowską), utarg z całych pierwszych dwóch, jakże istotnych dni dla jego firmy, przeznaczył na potrzeby naszego Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Myjnia jest tak doskonale wyposażona, że chyba nie będzie potrzebowała szczególnej promocji. Sami wypolerowaliśmy tam nasze małe fundacyjne autka :). Tym bardziej dziękujemy! Tak jak wszystkim, którzy odnajdują w sobie potrzebę pomagania (każdy ją w sobie ma, nie mamy co do tego wątpliwości) i potrafią zainspirować innych.
A jak Ty możesz pomóc?
* Zostań naszym stałym darczyńcą
Wspieraj nas finansowo lub zaoferuj nieodpłatne usługi
* Wesprzyj konkretny projekt
Do wyboru: Bajkowe Pokoje, Pola Nadziei, Grupy Wsparcia, Nadzieja zamiast kwiatów i inne
* Pomóż nam działać oszczędnie
Weź na siebie koszty – druku ulotek, kosztów paliwa, zakupów materiałów medycznych itd.
* Promuj nas
Jeśli posiadasz własną stronę internetową, ofiaruj nam powierzchnię na baner promujący nasze działania.
* Zostań naszym wolontariuszem
Namów do tego też przyjaciół, znajomych, współpracowników. Pamiętaj – w grupie tkwi siła!
* 1 % Podaruj swój 1 % podatku
* Tak, jak MotoSpa, wymyśl akcję lub event i baw się pomaganiem :). My chętnie taką akcję rozpromujemy i wesprzemy jej organizację.
Kontakt: tel.: 85 66 22 0003 lub e-mail: biuro@pomozim.org.pl