Mikołajki to dzień, w którym dajemy prezenty. Sama radość dawania jest nie do przecenienia. Ale gdyby tak jednocześnie, jedną czynnością – sprawić niespodziankę innym i sobie? To wykonalne! Okazja nadarza się w najbliższy piątek, 6 grudnia. Na aukcji charytatywnej „Podlaskie Impresje” można wylicytować piękny obraz, a dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Impreza odbędzie o godzinie 18 w Spodkach WOAK przy ul. św. Rocha 14 w Białymstoku.

Podczas aukcji będą licytowane prace artystów malarzy związanych z Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstoku, biorących udział w wystawach i plenerach organizowanych przez WOAK oraz niezwykła fotografia Jerzego Fedorowicza.

W katalogu jest wiele rozmaitych prac, każdy znajdzie coś, co pasuje na ścianę pokoju czy biura. Zapraszamy serdecznie na aukcję – obcowanie ze sztuką, dreszczyk emocji związany z licytacją i poczucie czynienia dobra – to wszystko czego możemy doświadczyć w ten piątek.

Organizatorem aukcji jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku – nasz przyjaciel oraz Fundacja „Pomóż Im”, czyli my 🙂.

Katalog aukcyjny do pobrania tutaj.

Obejrzyj zapowiedź w wykonaniu artystów: