Podlaskie Impresje znów na żywo! Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki, Podlaski Instytut Kultury, wspólnie z Fundacją „Pomóż Im”  zapraszają na charytatywną aukcję obrazów.

Po raz pierwszy wydarzenie odbyło się w 2019 roku. Potem, ze względu na pandemię, dwukrotnie przeprowadziliśmy aukcję w internecie, na platformie OneBid. Teraz wracamy do pierwotnej, najbardziej naturalnej wersji.

8 grudnia, o godzinie 18, spotkamy się w białostockich Spodkach, przy ul. św. Rocha 14, czyli w siedzibie Podlaskiego Instytutu Kultury. Malarze przekazują swoje dzieła nieodpłatnie. Dochód przeznaczony zostanie na podopiecznych Hospicjum dla Dzieci.

Na aukcji zostanie wystawionych do licytacji dwanaście obrazów, których autorami są artyści współpracujący z Podlaskim Instytutem Kultury w ramach plenerów, wystaw oraz dzieła Adama Ślefarskiego, pracownika PIK.

Zobacz wszystkie obrazy, które będą licytowane

Podlaskie Impresje będą zwieńczeniem Miesiąca Dobroczynności. Za nami już bal charytatywny, trwają aukcje i akcje z partnerami biznesowymi. W planie są jeszcze inne wydarzenia, a ich szczegóły podamy wkrótce.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, a także aktualizowanej na bieżąco strony Miesiąca Dobroczynności.