Pomimo tego, że Familijne Centrum Medyczne Fundacji „Pomóż Im” działa już od kilku tygodni, nadszedł czas, aby je oficjalnie otworzyć. Tę ważną dla nas uroczystość zaplanowaliśmy na czwartek, 2 czerwca o godzinie 11.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz miasta i regionu oraz wielu instytucji publicznych, które wspierały nas w tym trudnym przedsięwięciu. Wspólnie dokonamy symbolicznego przecięcia wstęgi. Przy tak wyjątkowej okazji nie może również zabraknąć duchownych, którzy poświęcą pomieszczenia, w których funkcjonujemy.

Oficjalne otwarcie FCMed to zarazem okazja do spotkania z naszymi sponsorami oraz indywidualnymi darczyńcami. Dzięki ich zaangażowaniu i wydatnej pomocy, a także finansowemu i materialnemu wsparciu, na które mogliśmy liczyć, nie udałoby się uruchomić tej wyjątkowej placówki.

Uroczyste otwarcie stanowi również znakomity moment, aby podziękować wszystkim osobom indywidualnym, które wspomogły Fundację, przekazując 1% swojego podatku dochodowego podczas tegorocznej, zakończonej niedawno kampanii PIT.