Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Białostockie Hospicjum dla Dzieci zyskało szalenie cenne wsparcie. Mowa o aktorce i wokalistce – Marii Niklińskiej – która zgodziła się przyjąć zaszczytny tytuł Ambasadora naszego Hospicjum.

Przypomnijmy – Marysia odwiedziła nas kilka tygodni temu. Jej wizyta związana była ze zwycięstwem w telewizyjnym show TVP „Wielki Test wiedzy o Tadeuszu Kościuszce”, który to wygrała wraz z Przemysławem Cypryańskim, a nagrodę – 30 000 zł, młodzi aktorzy przekazali naszej organizacji.

Podczas swojej wizyty w Białymstoku, Marysia odwiedziła rodzinny dom jednego z naszych podopiecznych. Już wtedy zadeklarowała chęć jeszcze większego wsparcia i zaangażowania się w pomoc. Postanowiliśmy więc zaproponować Marysi przyjęcie zaszczytnego tytułu Ambasadora Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Wierzymy, że dzięki temu stanie się swego rodzaju rzecznikiem naszych spraw w środowisku gwiazd. Mamy nadzieję, że w ten sposób los i potrzeby naszych hospicyjnych podopiecznych zostaną zauważone już nie tylko w regionie, lecz również w całym kraju.

W miniony piątek spotkaliśmy się z nią w Warszawie oficjalnie przyznając ten tytuł.

W imieniu własnym, ale przede wszystkim, w imieniu naszych hospicyjnych maluchów pragniemy z całego serca podziękować za przychylność dla naszego dzieła. Serdecznie dziękujemy i witamy!