„Początkowo bałam się dotykać swojego własnego dziecka. (…) Dużo zaczęło się zmieniać wraz z przyjazdami do naszego domu pielęgniarek hospicyjnych” – opowiada Agnieszka, mama Zbyszka, jednego z podopiecznych który pojawił się u nas w 2020 roku.
Monika, siostra Kuby opisuje ile dla jej brata znaczy cyber myszka, jaką udało się zakupić: „Korzystamy z szansy, którą Kuba otrzymał dzięki sprzętowi. Możemy z nim rozmawiać, co jest najpiękniejszym prezentem”.

Marta, mama Martynki, która odeszła w październiku 2019 r., zdecydowała się opowiedzieć swoją historię. O Światełku, które zgasło, ale też o wspomnieniach – upamiętnionym na fotografiach uśmiechu córeczki i kocyku w renifery jaki otrzymała pierwszego dnia po trafieniu pod skrzydła naszej fundacji. O niezwykłych siedmiu latach przeżytych z wyjątkową dziewczynką.

Dobre i prawdziwe emocje przenieśliśmy na papier oraz do wersji elektronicznej. Zapełniają strony najnowszego, fundacyjnego biuletynu. W nim również o budowie Oazy Radości, czyli placu zabaw dla pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK i wielu ważnych sprawach, które wydarzyły się w 2020 roku. Przygotowaliśmy też specjalne kalendarium, miesiąc po miesiąc pokazując, jak radziliśmy sobie w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Biuletyn Fundacji „Pomóż Im” to najprostsza droga do zapoznania się z naszą działalnością. Życząc przyjemnej lektury, liczymy, że dla wszystkich kolejny rok będzie jak uśmiech Zbyszka z okładki.

Tu można pobrać biuletyn

Wersję papierową kolportujemy listownie oraz w zaprzyjaźnionych miejscach. Można ją również otrzymać u nas w siedzibie.