We wtorek 20 czerwca miał miejsce wyjątkowy koncert w Klubie Kalina. Wzorem lat ubiegłych,wydarzenie miało szczególny, charytatywny wymiar – wśród uczestników odbyła się zbiórka na rzecz naszych małych podopiecznych. Dzięki szlachentnym sercom i hojności uczestników koncertu zebraliśmy dokładnie: 921,65 zł.

Warto podkreślić, że Klub Kalina wspiera nas od samego początku, czyniąc to piękne dobro od dokładnie 15 lat! To najdłużej spierająca naszą działalność instytucja! Nikt inny nie jest blisko nas i naszych podopiecznych tak długo. Jesteśmy za to szalenie wdzięczni!

Koncert zorganizowały: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rodzina Kolejowa” oraz Klub „Kalina” i Białostockie Towarzystwo Muzyczne.

Przed publicznością, która zebierała się o godzinie 17.30 w Klubie Jubilat S.M. „Rodzina Kolejowa”, swoje talety artystyczne zaprezentowali uczniowie ogniska muzycznego. Co ciekawe, wydarzenie odbyło się w ramach obchodów 35-lecia działalności społeczno-wychowawczej Klubu „Kalina” S. M. „Rodzina Kolejowa”.

Pragniemy z całęgo serca podziękować po raz kolejny za pamięć o naszym Hospicjum, za hojne wsparcie, płynące wprost z gotowych do pomocy serc organizatorów i uczestników. Dziękujemy!