Niedzielne wydarzenie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Podczas IV Futsalowej Olimpiady organizowanej przez firmę ROSTI udało się zebrać 7200 zł z wpisowego. Kolejny tysiąc przyniosły licytacje fantów, podarowanych przez białostocką Jagiellonię, a także zbiórka do puszek podczas zawodów.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom ROSTI za kolejne wsparcie naszych działań. Pieniądze zebrane w trakcie olimpiady przeznaczymy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, który jest niezbędny w opiece nad dziećmi przebywającymi w domowym hospicjum. Kolejne podziękowania kierujemy do piłkarzy Jagiellonii, którzy na licytację przekazali:
– klubowy proporczyk,
– żółto – czerwony szalik,
– koszulkę treningową Jagiellonii z podpisami zawodników.
Jesteśmy wdzięczni firmie Kaja Sport, która ufundowała prezenty dla drużyn biorących udział w olimpiadzie. A były to: AC STAG, ADAMPOL SA, KART Sp. z o.o., PPUH KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o., ROSTI Poland sp. z o.o. i SMP Poland Sp. z o.o.

Dziękujemy organizatorom, zawodnikom i kibicom. Dzięki Wam codzienne troski naszych małych podopiecznych i ich bliskich staną się choć odrobinę lżejsze.