Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Familijne Centrum Medyczne

Korzystając z usług Familijnego Centrum Medycznego pomagasz maluchom z Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.
Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, z doświadczeniem naszych specjalistów, korzystających z nowoczesnego sprzętu. Nasi lekarze są pełni zrozumienia i życzliwości dla drugiego człowieka i jego problemów.

Do Państwa dyspozycji są m.in. echo serca, gastroskopia, kolonoskopia, USG brzucha, USG piersi, Holter, biopsje i inne badania specjalistyczne. Oprócz specjalistycznych porad lekarskich, proponujemy Państwu również opiekę fizjoterapeutyczną. Rehabilitacja dzieci obejmuje m.in. terapię niemowląt, fizjoterapię dziecięcą w przebiegu chorób (genetycznych, metabolicznych czy MPD – mózgowego porażenia dziecięcego), po zabiegach i urazach ortopedycznych, jak również leczenie wad postawy. Opieka fizjoterapeutyczna dla dorosłych obejmuje m.in. rehabilitację kręgosłupa, stawów, rehabilitację pooperacyjną, rehabilitację kobiet w ciąży. Cały dochód z działalności naszego ośrodka, przekazywany jest na prowadzenie Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

Zakres usług, m.in.: Badanie tarczycy, biopsja tarczycy, biopsja węzłów chłonnych, biopsja cienkoigłowa, biopsja sutków, biopsja guzka tarczycy, diagnostyka i wykrywanie guzów, badanie biopsji, kolonoskopia Białystok, gastroskopia Białystok.

Odwiedź stronę FCMed: https://www.fcmed.pl/

To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, z doświadczeniem naszych specjalistów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim pełnych zrozumienia i życzliwości dla drugiego człowieka i jego problemów.

Przekaż 1%, rozlicz podatek online
WP Popup