Tegoroczny okres bożonarodzeniowy przyniósł nam masę radości. Wszystko za sprawą nieprawdopodobnego wręcz wsparcia ze strony sponsorów – firm, instytucji oraz szkół, dzięki którym mogliśmy w szczególny sposób zadbać o naszych podopiecznych oraz ich bliskich w tym wyjątkowym, świątecznym czasie.

W tym roku pomogło nam wiele przedsiębiorstw i instytucji. Jednak niektórzy uczynili zdecydowanie więcej niż ktokolwiek mógłby oczekiwać. Nie liczyliśmy na tak piękne zaangażowanie! Dlatego pragniemy w najpiękniejszy sposób jak tylko potrafimy, podziękować pracownikom i kierownictwu firm: FERTIZ S A, Rosti Bianor Sp. z o. o., Glenmark oraz uczniom i nauczycielom z XI Liceum Ogólnokształcącemu w Białymstoku za przygotowanie świątecznych prezentów dla naszych podopiecznych z Kliniki Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku a także ich rodzin i rodzeństwa!

Dzięki Wam dzieci, które podczas świąt musiały pozostać w szpitalu mogły choć na moment zapomnieć o troskach i cierpieniu, ciesząc się tak jak ich zdrowi rówieśnicy z cudownych, świątecznych prezentów! Dziękujemy z całego serca!