Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Daliśmy radę

Data publikacji: 18 czerwca 2018

Za nami IX Regionalny Zjazd Onkologiczny – ONKOLUDKI 2018, który odbył się w minioną sobotę w ogrodach  ełckiego Centrum Edukacji Ekologicznej. „Daliśmy radę” – to hasło przewodnie tegorocznego spotkania byłych i obecnych pacjentów dziecięcych oddziałów onkologicznych, głównie z Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Jak co roku w wydarzeniu brały udział rodziny dzielnych pacjentów, przyjaciele,  jak również personel medyczny i oczywiście  dzieci z doświadczeniem choroby nowotworowej.  Zjazd  był okazją  do wspólnego spotkania, integracji,  rozmowy i wymiany doświadczeń.  Uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji tematycznych.  W sumie w spotkaniu udział wzięło kilka osób.

Bliscy małych pacjentów mówią, że nikt tak nie zrozumie rodzica chorego dziecka, jak drugi rodzic z chorym dzieckiem i dlatego tak chętnie i licznie uczestniczą w zjazdach.

Spotkanie zorganizowaliśmy wraz ze Stowarzyszeniem „Onkoludki” w Ełku.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego spotkania. Zdjęcia pochodzą z portalu Dziennika Miejskiego w Ełku http://dm.elk.pl/

Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Przekaż 1%, rozlicz podatek online
WP Popup