Aż cztery dni potrwają obchody Dnia Dziecka w białostockim Sixty Six. W tym czasie na najmłodszych klientów restauracji czekać będą liczne atrakcje i promocje. To wyjątkowe święto będzie też jednak okazją do pomocy potrzebującym. Decyzją właścicieli, 1 zł ze sprzedaży wybranych dań z menu trafi do podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”.

1. czerwca to jeden z najważniejszych dni w kalendarzu każdego rodzica. Na tę okazję większość z nich szykuje „coś extra” – zestaw niespodzianek i atrakcji sprawiających, że dzień dziecka zostanie przez ich pociechy zapamiętany na długo.

W ostatnich latach coraz popularniejsze staje się wspólne świętowanie w rodzinnych restauracjach, które specjalnie na tę okazję przygotowują nowe menu, planują ciekawe promocje lub organizują niecodzienne zabawy. Przykładem na to jest chociażby białostockie Sixty Six, gdzie obchody dnia dziecka potrwają w tym roku… aż cztery dni.

Od rana w ogródku przed restauracją na wszystkie spragnione wrażeń maluchy czekać będzie dmuchany plac zabaw w formie zamku. Popołudniu zaś dzieciaki będą mogły poddać się malowaniu twarzy, puszczać bańki mydlane czy wziąć udział w konkursach tanecznych.

Dzień Dziecka w Sixty Six to jednak nie tylko wspólna zabawa. Przy tej okazji właściciele restauracji postanowili bowiem wesprzeć maluchy, którymi się opiekujemy- i do tej pomocy zaangażować swoich klientów.

– Choć mamy świadomość, że nasza pomoc to ledwie kropla w morzu potrzeb, jest nam niezmiernie miło, że możemy dołożyć swoją, choćby najmniejszą cegiełkę do tego wspaniałego dzieła – podkreślają właściciele Restauracji Sixty Six.

Ostatecznie o tym, jaką kwotę uda się uzbierać, zadecydują… konsumenci. Decyzją prowadzących restaurację, 1 zł od każdej pizzy i wszystkich dań z menu dziecięcego w dniach od 1 do 4 czerwca, przekazana zostanie właśnie na rzecz naszych maluchów.

Akcja charytatywna potrwa od czwartku do niedzieli. Włączone do niej zostaną zarówno zamówienia składane bezpośrednio w lokalu, jak i te realizowane „na dowóz”.