Nawet w trakcie zabawy można pomagać. Udowodnili to Uczestnicy Charytatywnego Balu Fundacji „Pomóż Im”. Jeszcze emocje w nas nie gasną. Święto Darczyńców i sympatyków Fundacji „Pomóż Im” możemy zaliczyć do bardzo udanych. W sobotę 24 listopada bawiliśmy się w Hotelu Traugutta 3. Dziękujemy, że byliście z nami.

Wieczór rozpoczęliśmy od symbolicznego akcentu. W szczególny sposób podziękowaliśmy Osobom, które wspierają nas od dawna. Wręczyliśmy Mecenasa Dobroczynności Pani Magdalenie Michalskiej z firmy Multi Packaging Solutions i Panu Damianowi Tanajewskiemu dyrektorowi Opery i Filharmonii Podlaskiej. Nagroda specjalna – Drzewo Nadziei – trafiło w ręce Pani Agnieszki i Łukasza Kierusów z firmy Tania Książka.

W programie wieczoru nasi Goście mieli m.in. okazję podziwiać występ młodych Tancerzy z Otwartej Przestrzeni Artystycznej Artea. Pokaz barmański przygotowany przez Przystanek Bar – zrobił niezwykłe wrażenie na Gościach a Zespół Show Band rozgrzał parkiet do czerwoności. Dużym powodzeniem cieszył się karykaturzysta Konstantin Tenk, który tworzył portrety naszych Gości.

Po północy przyszedł czas na licytacje przedmiotów. Na aukcję trafił obraz Krzysztofa Koniczka, Barbary Bańki, kolacja z Pawłem Małaszyńskim, piłka z podpisem Roberta Lewandowskeigo, lot balonem, Sylwester w Lechu, Mercedes na weekend i weekend w Hotelu Żubrówka.

Łącznie z licytacji uzbieraliśmy 14 500 zł. Naszą tradycją jest również zabawa fantowa. Wystarczyło wrzucić do puszki datek, by móc wylosować jedną z czterystu nagród. W tym roku, wśród fantów można było trafić na: weekendowe pobyty w hotelach, vouchery do opery, kina, teatru, sesje zdjęciowe, vouchery do restauracji, kwiaciarni, fryzjerów, drukarni, sklepów sportowych, vouchery na przyszłoroczny koncert i bal Fundacji „Pomóż Im”, najróżniejsze przedmioty od gwiazd muzycznych (płyty, koszulki, kubki, plakaty), wizyty w parkach rozrywki, pokojach logicznych, na myjni, zestawy: naturalnych olejów, wędlin, sprzęt sportowy, koszulki z autografami piłkarzy, książki, kubki, tematyczne torby, czajniki i inny mały sprzęt AGD, biżuterię, akcesoria medyczne (ciśnieniomierze) i sportowe (koszulki, szaliki, butelki), zabiegi kosmetyczne i SPA.

Z zabawy fantowej, dzieł tworzonych przez karykaturzystę uzbieraliśmy 7 935 zł.

Pragniemy z całego serca podziękować Wam za wyjątkowy wieczór. Mamy nadzieję, do zobaczenia za rok!

Pragniemy serdecznie podziękować: Sponsorom Balu – Firmie “NUTRICIA” i CAMEDICA!

– Panu Krzysztofowi Koniczkowi za namalowanie obrazu „Wrzosowiska”
– Pani Barbarze Bańce za namalowanie obrazu „W dolinie Narewki”
– Właścicielom restauracji „Regiment” Hotelu Traugutta 3, która zorganizuje kolację z Pawłem Małaszyńskim
– Fotografowi gwiazd Marcie Wojtal – za pomoc z zdobyciu piłki Roberta Lewandowskiego
– Panu Wojciechowi Kaczmarkowi z firmy „Loty balonowe”
– Panu Lechowi Zwolanowi za Sylwestra w Domu Gościnnym Lech
Właścicielowi salonu Mercedesa w Białymstoku Auto Idea
– Panu Antoniemu Piekutowi z firmy YuniVersal Podlaski fundatorowi weekendu ze SPA w Hotelu Żubrówka

Dziękujemy Partnerom, dzięki którym mogła odbyć się zabawa fantowa:

Hotelom, restauracjom i lokalom gastronomicznym – Hotel Lipcowy Ogród, Hotel Lipowy Most, Hotel Silver, Hotel Sosnowe Zacisze, Folwark Nadawki, Koku Sushi, Hotel Pod Herbem, Restauracja Kawelin, Hotel Esperanto, Tortova by Aga kawiarnia, Baristacja/Miodosytnia

Fotografom – Monika Woroniecka, Piotr Czechowski, Agata Jankowska

Firmom – Tania Ksiażka, Rosti, Olejowy Raj, Agapit, Prestige Męski, Pijalnia Wedel, Hurtowania Kaja-sport, Park Trampolin Jumper, Helios, drukarnia D3- Studio, Jagiellonia, Party 4You, Pan&Pani Fit, Restauracja 5 stars, Bialmet Bis, „Szot”, Gogler, D3 Studio, Magia Urody, Nadzwyczajni, Salon łazienek Blue, Prestige, Emlia Kowalewicz, Monika Gawanowska, Remis, Florystyka w Słoiku, Lech Garmażeria Staropolska, Cezal, Fitness Club

Instytucjom – Opera i Filharmonia Podlaska, Białostocki Teatr Lalek, Teatr Dramatyczny

Fryzjerom – Piotr Mordas, Szalone Nożyczki, Salon Fryzjerski Kameleon, Studio Fryzur Ewa Wawrzeńczuk

Sklepom Internetowym – z biżuterią Eavon i Piękne Kartki z kalendarzami.