Obejrzyj krótkie video jak budziliśmy dziś Białystok do pomagania!

Dzisiaj rano powitaliśmy nasze miasto i jego mieszkańców happeningiem – „Budzimy Białystok do pomagania”. Cieszymy się, że akcja wywołała uśmiech na wielu zaspanych jeszcze twarzach i dziękujemy za każde dobre słowo. A usłyszeliśmy ich wiele.

W ramach „pobudki” w okolicach centrum przesiadkowego przy Alei Piłsudskiego od godziny 7.00 rozdawaliśmy pyszne, soczyste jabłka, życzyliśmy miłego dnia i informowaliśmy o tym jak łatwo jest pomóc chorym dzieciom, np. przekazując 1% podatku. Rozdaliśmy ponad 120 kg jabłek!

Zatrzymywali się wszyscy, zarówno młodzi, jak i starsi mieszkańcy naszego miasta. Rozmawiali z nami, dzielili się swoimi przemyśleniami, życzyli dużo wytrwałości naszym podopiecznym. To był świetny poranek! Około godziny 7 zza chmur uśmiechnęło się do nas słońce . To był znak, że Białystok chce i umie pomagać.

Za podarowane jabłka szczególnie dziękujemy Hurtowni „Wojtek” Wojciecha Sawko i  Przedszkolu Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny z Białegostoku. Wolontariuszom zaś jesteśmy wdzięczni za pomoc w przeprowadzeniu akcji.