Za nami wspaniałe chwile i chcemy się nimi podzielić. W minioną niedzielę rodziny naszych podopiecznych spędziły fantastyczny Dzień Rodziny. Po raz kolejny mogliśmy się spotkać w ośrodku Lipowy Most Golf Park. Atrakcji było tam co niemiara.

Najpierw uczestników spotkania odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jurowcach i zaprezentowali swój czerwony, lśniący wóz bojowy. Później furorę zrobił pokaz ratowników z grupy medycznej Medival. Najmłodsi amatorzy motoryzacji mogli dosiąść elektrycznych samochodzików, a nieco starsi spróbować swoich sił na strzelnicy paintballowej. Dzieciom szalenie podobały się gigantyczne bańki mydlane, a lody okazały się najlepsze na świecie.

W tym dniu nie zabrakło atrakcji przygotowanych przez Patrol Adventure, który zadbał o odpowiedni nastrój uczestników, przez całe niedzielne popołudnie zachęcając do wspólnych zabaw i licznych konkursów z wieloma nagrodami. Była też ścianka wspinaczkowa.

Na imprezie zaprezentowali się też właściciele zabytkowych motocykli, można też było spróbować swoich sił w siodle, ruszając pod okiem instruktora na krótką i bezpieczną przejażdżkę konno. Na mamy czekały zabiegi pielęgnacyjne dłoni i paznokci.

Ale najwięcej radości wszystkim sprawiły Pierwsze Rodzinne Mistrzostwa w Grillowaniu. W szranki stanęli tatusiowie, goście i przyjaciele naszej Fundacji. Wszyscy mieli jedno bojowe zadanie – rozprawić się z karkówką. I okazało się, że wszystkim udało się oczarować podniebienia surowego jury. W jego skład wchodziły bowiem mamy, dzieci i pracownicy naszej Fundacji. Efekt był naprawdę przepyszny!

Szczególne podziękowania kierujemy do właścicielki Salonu Piękności Iwona Kuźmicz – Kosmetologia i Wizaż i Justyny z Mobilnego Salonu Kosmetycznego Upiększalnia, które wyczarowały piękne paznokcie i uśmiechy na twarzach mam naszych podopiecznych. Byłyście cudowne:)
Samochód do transportu namiotów, parasoli i całego wyposażenia użyczyli nam panowie z Auto Prestige, wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych w Białymstoku.
Dziękujemy ochotnikom straży pożarnej z Jurowiec za przyjazd i pokaz sprzętu gaśniczego, grupie medycznej Medival oraz pasjonatom zabytkowych motocykli z grupy Moto Boxer. Pracownicy Ciu Ciu Coffe Ełk zadbali o pyszne, naturalne lizaki.
Serdecznie dziękujemy najlepszym wolontariuszom na świecie, którzy zadbali o wspaniałą zabawę.
Monika Woroniecka – http://www.monikaworoniecka.pl – dobry duch naszej Fundacji, jak zawsze wykonała cudne zdjęcia, które możecie obejrzeć poniżej. Moniko! Dziękujemy!
I na koniec chcemy wyrazić naszą ogromną wdzięczność właścicielom ośrodka Lipowy Most Golf Park za kolejną świetnie przygotowaną imprezę. Jeszcze raz w imieniu naszych podopiecznych i ich rodzin DZIĘKUJEMY!
Do zobaczenia!