Uczestnicy

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w akcji! Dodatkowo dla placówek oświatowych przygotowaliśmy deklarację uczestnictwa w kampanii „Pola Nadziei”.
Pobierz deklarację >>>

Wypełnioną deklarację proszę przesłać na adres:
Fundacja „Pomóż Im”
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok
Lub mailem:
polanadziei@pomozim.org.pl

Lista uczestników kampanii „Pola Nadziei 2018/2019”:

  1. Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku
  2. Przedszkole Samorządowe nr 21 w Białymstoku
  3. Przedszkole Samorządowe nr 14 w Białymstoku
  4. Przedszkole Samorządowe nr 20 w Białymstoku
  5. Przedszkole Samorządowe nr 21 w Białymstoku
  6. Przedszkole Samorządowe nr 26 w Białymstoku
  7. Przedszkole Samorządowe nr 25 Kraina Uśmiechu w Białymstoku
  8. Przedszkole Samorządowe nr 27 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku
  9. Przedszkole Samorządowe nr 29 „Fantazja”
  10. Przedszkole Samorządowe nr 32 w Białymstoku
  11. Przedszkole Samorządowe nr 36 w Białymstoku
  12. Przedszkole Samorządowe nr 39 w Białymstoku
  13. Przedszkole Smorządowe nr 41 Integracyjne w Białymstoku
  14. Przedszkole Samorządowe nr 42 NIEZAPOMINAJKA w Białymstoku
  15. Przedszkole Samorządowe nr 46 w Białymstoku
  16. Przedszkole Samorządowe nr 45 „CHATKA KILKULATKA” w Białymstoku
  17. Przedszkole Samorządowe nr 48 “Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  18. Przedszkole Samorządowe nr 49 PRZYJAZNE w Białymstoku
  19. Przedszkole Samorządowe nr 53 ul.PLASTUŚ w Białymstoku
  20. Przedszkole Samorządowe Nr 58 INTEGRACYJNE w Białymstoku
  21. Przedszkole Samorządowe nr 76 Na Zielonych Wzgórzach w Białymstoku
  22. Przedszkole Samorządowe nr 77 Rumiankowe Przedszkole w Białymstoku
  23. Przedszkole Samorządowe nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku
  24. Przedszkole Samorządowe nr 82 w Białymstoku
  25. Żłobek i Przedszkole „Klub Małych Odkrywców” w Białymstoku
  26. Niepubliczne Przedszkole „Europrymusek” w Białymstoku
  27. Przedszkole Na Zielonej Górce w Białymstoku
  28. Jeżykowe Przedszkole w Białymstoku
  29. PRZEDSZKOLE w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Białymstoku
  30. Szkoła Podstawowa nr 16 w Zespole Szkół nr 1 w Białymstoku
  31. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Białymstoku
  32. Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 33 , Przedszkole Samorządowe nr 85 w Białymstoku
  33. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 Przedszkole Samorządowe nr 87 w Białymstoku
  34. Zespół Szkół Katolickich im.Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku
  35. Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku
  36. Szkołą Podstawowa nr 6 w Białymstoku
  37. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  38. Szkoła Podstawowa nr 15 im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku
  39. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Gen Wł. Sikorskiego
  40. Szkoła Podstawowa nr 28 im.K.I. Gałczyńskiego w Białymstoku
  41. Szkoła Podstawowa Nr 30 przy Pogotowiu Opiekuńczym w Białymstoku
  42. Szkoła Podstawowa nr 32 im Henryka Dobrzańskiego ps. Hubala w Białymstoku
  43. Szkoła Podstawowa nr 34 i. gen. Józefa Zachariasza Bema w Białymstoku
  44. Szkoła Podstawowa nr 37 im.Kazimierza Górskiego w Białymstoku
  45. Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
  46. Szkoła Podstawowa nr 49 Białystok z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku
  47. Szkoła Podstawowa nr 50 w Białymstoku
  48. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku
  49. Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Białymstoku
  50. Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Białymstoku
  51. Społeczna Szkoła Podstawowa nr2 ul.Narewska Białystok
  52. Zespół Szkoł Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Marii Konopnickiej Publiczne Gimnazjum nr 8 w Białymstoku
  53. Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku
  54. Zespół Szkół Społecznych Fundacji Edukacjiw Białymstoku
  55. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku
  56. III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
  57. IV LO i. C.K.Norwida w Białymstoku
  58. V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku
  59. VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
  60. XI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
  61. XIV Liceum Ogólnokształcące im.Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku
  62. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im.kpt Władysława Wysockiego ; Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Białymstoku
  63. Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku
  64. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku
  65. Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku
  66. Przedszkole nr 1 z OI w Łapach
  67. Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
  68. Przedszkole Samorządowe w Gródku
  69. Przedszkole nr 6 w Augustowie
  70. Przedszkole Samorządowe w Grabówce
  71. Przedszkole Publiczne nt 1 w Łomży
  72. Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Bajkowy Świat” w Kolnie
  73. Zespół Szkolno Przedszkolny w Fastach
  74. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  75. Internat ZSCKR w Marianowie
  76. Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Słoneczko” Stowarzyszenie EDUKATOR w Łomży
  77. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Nowym Aleksandrowie
  78. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czeremsze
  79. Szkoła Podstawowa z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego w Orli
  80. Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych
  81. Szkoła Podstawowa w Kleszczelach
  82. Szkoła Podstawowa w Stara Rozedranka
  83. Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie
  84. Szkoła Podstawowa w Złotorii
  85. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie
  86. Szkoła Podstawowa i. ks.Michała Sopoćki w Księżynie
  87. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej
  88. Szkoła Podstawowa nr 4 im.Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
  89. Szkoła Podstawowa w Miastkowie
  90. Szkołą Podstawowa nr 1 w Łomży
  91. Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
  92. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
  93. Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
  94. Zespół Szkół w Jaświłach
  95. Szkoła Podstawowa w Dolistowie
  96. Szkoła Podstawowa w Geniuszach
  97. Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M.i A Chrzanowskich w Gródku
  98. Szkoła Podstawowa w Wygodzie
  99. Szkoła Podstawowa im.Sybiraków w Rafałówce
  100. Szkoła Podstawowa w Kobylinie Borzymach
  101. Szkoła Podstawowa im 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach Kossakach
  102. Publiczne Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem
  103. Szkołą Podstawowa w Rakowie Boginiach
  104. Szkoła Podstawowa w Dobrzyniówce
  105. Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
  106. Gimnazjum Akademickie w Łomży
  107. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży
  108. Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna w Łomży
  109. II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży
  110. Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży
  111. I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach
  112. Zespół Szkoł Mechanicznych im.Stefana Czarnieckiego w Łapach
  113. Zespół Szkół nr 2w Ełku
  114. Liceum Plastyczne im.Artura Grottgera w Supraślu
  115. Zespół Szkół Zawodowych w Sokółkce
  116. Zespół Szkół w Sokółce
  117. Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej
  118. Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
  119. Bursa Szkolna nr 3 w Łomży
  120. Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Razem możemy więcej” w Białymstoku
  121. Auchan Produkcyjna
  122. Korycin – stowarzyszenie Korycinianki
  123. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Korycinie
  124. Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku
  125. Bractwo Prawosławne
  126. Radio Białystok
X