Uczestnicy

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w akcji! Dodatkowo dla placówek oświatowych przygotowaliśmy deklarację uczestnictwa w kampanii „Pola Nadziei”.
Pobierz deklarację >>>

Wypełnioną deklarację proszę przesłać na adres:
Fundacja „Pomóż Im”
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok
Lub mailem:
polanadziei@pomozim.org.pl

Lista uczestników kampanii „Pola Nadziei 2018/2020”:

 1.    Niepubliczne Przedszkole „Europrymusek” w Białymstoku
2.    Przedszkole Samorządowe nr 48 “Bajkowa Kraina” w Białymstoku
3.    Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne Polsko-Angielskie im. Piotrusia Pana w Białymstoku
4.    Przedszkole Samorządowe nr 76 Na Zielonych Wzgórzach w Białymstoku
5.    Przedszkole Samorządowe nr 32 „Bajkowe Miasteczko” w Białymstoku
6.    Przedszkole Samorządowe nr 39 w Białymstoku
7.    Przedszkole Samorządowe nr 31 w Białymstoku
8.    Przedszkole Samorządowe nr 2 „Pod Słonkiem” w Białymstoku
9.    Przedszkole Samorządowe nr 29  „Fantazja” Białystok
10.    Przedszkole Samorządowe nr 8 im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku
11.    Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku
12.    Przedszkole Niepubliczne Poziomka Białystok
13.    Przedszkole Samorządowe nr 40 Wesołej Ludwiczki w Białymstoku
14.    Przedszkole Samorządowe nr 53 im. Marii Kownackiej PLASTUŚ w Białymstoku
15.    Przedszkole Samorządowe nr 12 „Tęczowe” w Białymstoku
16.    Przedszkole Na Zielonej Górce w Białymstoku
17.    Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokim Mazowieckie
18.    Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Świat” w Kolnie
19.    Przedszkole Samorządowe nr 79 KONWALIOWY ZAKĄTEK w Białymstoku
20.    Przedszkole Samorządowe nr 81 „Brzoskwiniowy Raj”
21.    Przedszkole Samorządowe nr 82 „Stumilowy Las” w Białymstoku
22.    Przedszkole Samorządowe nr 20 w Białymstoku
23.    Przedszkole Samorządowe nr 21  „Na bojarach” w Białymstoku
24.    Przedszkole Samorządowe nr 25 „Kraina Uśmiechu” w Białymstoku
25.    Przedszkole Samorządowe nr 45 „CHATKA KILKULATKA” w Białymstoku
26.    Przedszkole z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu
27.    Przedszkole Samorządowe nr 43 w Białymstoku
28.    Przedszkole Samorządowe nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku
29.    Przedszkole Samorządowe nr 41 Integracyjne w Białymstoku
30.    Przedszkole Samorządowe nr 49 im. Jana Brzechwy w Białymstoku
31.    Przedszkole Samorządowe nr 42 NIEZAPOMINAJKA w Białymstoku
32.    Przedszkole Samorządowe nr 46 w Białymstoku
33.    Przedszkole Samorządowe nr 68 im. Janusza Korczaka w Białymstoku
34.    Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku
35.    Niepubliczne Przedszkole nr 1 w Białymstoku
36.    Niepubliczne Przedszkole „Tęczowy Promyk” z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku
37.    Przedszkole Samorządowe nr 27 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku
38.    Przedszkole Samorządowe w Grabówce
39.    Przedszkole Samorządowe nr 58 INTEGRACYJNE w Białymstoku
40.    Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży
41.    Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
42.    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki nr 16 w Białymstoku / Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Białymstoku
43.    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Białymstoku
44.    Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 / Przedszkole Samorządowe nr 87 w Białymstoku
45.    Zespół Szkolno-Przedszkolny Czeremcha
46.    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
47.    Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
48.    Społeczna SP nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego
49.    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie
50.    Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku
51.    Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
52.    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Wacława Rabczyńskiego w Białymstoku
53.    Szkoła Podstawowa w Kołomyi
54.    Szkoła Podstawowa im. Ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach
55.    Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wygodzie
56.    Szkoła Podstawowa w Szczepankowie
57.    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach
58.    Szkoła Podstawowa w Jamutach im. Papieża Jana Pawła II
59.    Szkoła Podstawowa w Obrubnikach
60.    Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie-Borzymach
61.    Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
62.    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży
63.    Szkoła Podstawowa w Geniuszach
64.    Szkoła Podstawowa w Kuczynie
65.    Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Klukowie
66.    Szkoła Podstawowa w Konopkach-Pokrzywnicy
67.    Szkoła Podstawowa w Złotorii
68.    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku
69.    Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku
70.    Szkoła Podstawowa nr 34 im. gen. Józefa Zachariasza Bema w Białymstoku
71.    Szkoła Podstawowa nr 30 im. Bł. Edmunda Bajanowskiego w Białymstoku
72.    Szkoła Podstawowa nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku
73.    Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ogrodniczkach
74.    Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie
75.    Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach Kossakach
76.    Szkoła Podstawowa w Miastkowie
77.    Szkoła Podstawowa nr 32 im. Mjr Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” w Białymstoku
78.    Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
79.    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
80.    Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Dolistowie Starym
81.    Szkoła Podstawowa nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku
82.    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza w Białymstoku
83.    Szkoła Podstawowa w Kleszczelach
84.    Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach
85.    Szkoła Podstawowa w Perlejewie
86.    Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Rafałówce
87.    Szkoła Podstawowa w Dobrzyniówce
88.    Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku
89.    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Suchowoli
90.    Szkoła Podstawowa w Białousach
91.    Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka w Trzciannem
92.    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czarnej  Białostockiej
93.    Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Białymstoku
94.    Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Małym Płocku
95.    Szkoła Podstawowa nr 17 SPECJALNA w Białymstoku
96.    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
97.    Szkoła Podstawowa nr 52  im. dr Ireny Białówny w Białymstoku
98.    Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
99.    Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku
100.    Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach
101.    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Studziankach
102.    Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich w Gródku
103.    Szkoła Podstawowa im. Św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Niżnej
104.    Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku
105.    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
106.    Zespół Szkół Samorządowych w Jedwabnem
107.    Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku
108.    Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku
109.    Zespół Szkół Społecznych  Fundacji Edukacji „Fabryczna 10” w Białymstoku
110.    XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku
111.    VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku
112.    VII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku
113.    Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku
114.    I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
115.    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 / SP nr 53 / II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
116.    XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku
117.    IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku
118.    V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku
119.    Zespół Szkół Zawodowych im. E. Orzeszkowej w Sokółce
120.    Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku
121.    III Liceum Ogólnokształcące i. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku
122.    Akademicka Szkoła Ponadpodstawowa w Łomży
123.    Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży
124.    II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży
125.    Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku
126.    Zespół Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 im. Św. Józefa w Białymstoku
127.    Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku
128.    Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrza Sportowego im. M. Konopnickiej nr 1 w Białymstoku
129.    Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie
130.    Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach
131.    Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży
132.    Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży
133.    Bursa Szkolna nr 3 w Łomży
134.    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Batorzu
135.    Zespół Szkół ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie
136.    Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie
137.    Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
138.    Stowarzyszenie konsultacyjno-doradcze „Wrota Biznesu” w Białymstoku
139.    Politechnika Białostocka – Wydział Inżynierii i Zarządzania
X