Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już po raz jedenasty organizujemy ogólnopolską kampanię „Pola Nadziei”. „Pomóź Im odnaleźć iskierkę nadziei” – tegoroczne hasło, którego twórcą jest Maria – zwyciężczyni konkursu poprzedniej edycji kampanii oraz siostra naszej podopiecznej Hani. Niech ta iskierka nadziei towarzyszy nam przez całą edycję i rozświetli życie dzieciom dla których liczy się każdy dzień …

Uczestnicy tegorocznej kampanii mogą spodziewać się wielu nowości i dostosowania oferty do obecnej sytuacji epidemiologicznej. Pomaganie jest piękne, dodaje sił zarówno tym co pomagają, jak i tym którym się pomaga. A pandemia koronawirusa nie oznacza, że pomaganie odkładamy gdzieś na później. Pomoc dla drugiego człowieka, chorego i oczekującego wsparcia trwa zawsze, zmieniają się tylko sposoby i narzędzia pomocy. Wspólnymi siłami stworzymy już jedenaste „Pola Nadziei”.

Wszystkie instytucje chcące wziąć udział w tegorocznej akcji zachęcamy do wypełnienia deklaracji i odesłania jej do Fundacji w wybranej z poniższych opcji:

Liczymy na Państwa zaufanie! Wszyscy jesteśmy nośnikami nadziei 😉