Jubileuszowa, X edycja Kampanii „Pola Nadziei” miała być wyjątkowa i zdecydowanie JEST ! Dzieje się tak przede wszystkim dzięki Waszym niezwykłym aktywnościom. To, czego dokonaliście do tej pory, jest wspaniałym darem ❤.
Teraz przyszła do nas inna wyjątkowość…

W tym roku, nie spotkacie nas na ulicy, w sklepie czy galerii, a my nie wręczymy Wam osobiście żonkili, które już powoli pięknie zaczynają kwitnąć. W sercu czujemy z tego powodu wielki smutek, ale nie zamierzamy się poddawać! Co więcej, wierzymy, że nadal będziecie z nami. Sprawimy, by każdy – bez wychodzenia z domu – mógł zdobyć żonkila i wesprzeć tych, którzy sami nie mogą sobie poradzić.

Podopieczni Białostockiego Hospicjum dla Dzieci i ich rodziny potrzebują nas. W tym trudnym czasie jeszcze bardziej. Codziennie walczą z ciężkimi chorobami, groźnymi infekcjami i nie pozwolimy by jakiś okropny wirus przeszkodził nam w udzielaniu im wsparcia. Działamy dalej i konsekwentnie szerzymy ideę bezinteresownej pomocy, tyle, że wirtualnie. Hasło tegorocznej kampanii „Jesteśmy sobie potrzebni” dziś nabiera dodatkowego znaczenia. Bez Waszego zaangażowania po prostu nie damy rady. Jesteście naszymi siewcami nadziei, a ona nie ginie nigdy! Pomożecie?

Wspólnie stwórzmy „POLA NADZIEI 2020 ON – LINE” i pomóżmy dzieciom z Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Pokażmy, że – tak jak one – potrafimy łamać bariery i dokonywać cudów ❤

Link do zbiórki: https://pomozim.org.pl/pola-nadziei-kampania-2020/

Jeśli chcesz zostań wolontariuszem-online. Udostępnij kwestę, zachęć do wsparcia akcji swoich znajomych.

Pamiętajcie, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

Pozyskane środki są bardzo istotne, natomiast idea pozostaje równie ważna. Zaangażowanie, przekazywanie dobra i bezinteresowność.
W mediach społecznościowych zapoczątkowaliśmy challenge.

Podopieczni Białostockiego Hospicjum dla Dzieci obdarowali nas serduszkami, które widzicie na zdjęciu. My również pokażmy naszym dzielnym Maluchom swoje serca ❤ ❤

1. Zrób zdjęcie z sercem i umieść je w swoich mediach społecznościowych – interpretacja dowolna 😉
2. Opisz zdjęcie: #sercedlahospicjum #pomagamizostajewdomu #fundacjapomozim
3. Wyzwanie podaj dalej i zachęć swoich znajomych 😀
4. Zostań naszym wolontariuszem i dodaj przy zdjęciu link do finałowej zbiórki Pola Nadziei 2020 on -line: https://pomozim.org.pl/pola-nadziei-kampania-2020/
5. Jeśli możesz to też dorzuć swoją cegiełkę i otrzymaj żonkila (symbol nadziei). Całą zebraną podczas zbiórki kwotę, przeznaczymy na opiekę nad naszymi podopiecznymi.

Dlaczego warto wziąć udział?
❤ Bo… pomagamy dzieciom, które bez naszego wsparcia sobie nie poradzą.
❤Bo… zebrane środki przeznaczymy na zapewnienie naszym podopiecznym opieki lekarskiej, pielęgniarskiej, rehabilitacji, wsparcia psychologicznego i duchowego, a także niezbędnego sprzętu medycznego i wsparcia socjalnego. Pomagamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, również w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie.
❤ Bo… nie ma nic piękniejszego niż SERCE , które można podarować drugiej osobie.