Zaangażowanie wieloletniego partnera Kampanii „Pola Nadziei” – Bursy Szkolnej nr 3 w Łomży – zostało dostrzeżone przez Kapitułę specjalnej nagrody mającej na celu promowanie postaw i działań społecznych oraz zachęcania do ich podejmowania i popularyzowania idei wzajemnej pomocy. Cieszymy się tym bardziej, bo była to pierwsza edycja tego przedsięwzięcia.

Laureaci odebrali nagrody z rąk wiceprezydent Łomży, Agnieszki Muzyk, podczas specjalnej gali, która odbyła się w Domu Pastora. Oprócz Bursy Szkolnej nr 3 nagrodzono również dwie osoby: tytuł Łomżyńskiego Społecznika Roku został przyznany w kategorii osób powyżej 20 roku życia – Tadeuszowi Kowalewskiemu, a w kategorii aktywnych osób młodych (do 20 lat) – tegorocznemu maturzyście – Erykowi Mroczko. Wyróżnienie w kategorii Inicjatywa zdobył Blues Rock Festiwal.

Bursa zdobyła tytuł Łomżyńskiej Inicjatywy Roku za zaangażowanie w kampanię społeczną „Pola Nadziei”. Już od 5 lat jest jej lokalnym koordynatorem.

Serdecznie gratulujemy pracownikom i uczniom! To cenne wyróżnienie i wielka nagroda za waszą niestrudzoną postawę – zaangażowanie w koordynację naszej wspólnej, pięknej akcji.

Gratulujemy również pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym, a także pomysłodawcom tego wartościowego przedsięwzięcia.

Źródło fot: wZasiegu.pl