Na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku przy udziale Fundacji „Pomóż Im” zostały uruchomione dwie jednoosobowe sale przeznaczone dla pacjentek doświadczających straty lub niepowodzeń położniczych.