Po raz kolejny odbyło się symboliczne wydarzenie – wypuszczenie do nieba baloników z życzeniami pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i hematologii białostockiego UDSK. Mają one przypominać w Międzynarodowym Dniu Dziecka z Chorobą Nowotworową, że chorujące dzieci nie są same i wszyscy je wspieramy.

Tak zrelacjonowały to media: