Pola Nadziei – niebawem finał

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Pola Nadziei – niebawem finał

Data: 12 maja 2018 - 13 maja 2018 Miejsce: Białystok

Nasza Fundacja już po raz ósmy organizuje na Podlasiu akcję „Pola Nadziei”. Jej stałym elementem jest doroczna tzw. „Żonkilowa kwesta”, która odbędzie się w dniach 12 i 13 maja. Pierwszego dnia wolontariuszy będzie można spotkać w galeriach handlowych i sklepach PSS Społem, drugiego przed kościołami, w centrum miasta i w parkach.

W tych dniach z naszymi puszkami kwestować będą: dziennikarze białostockiej telewizji, aktorzy z Teatru Dramatycznego i Białostockiego Teatru Lalek, członkowie zespołu Kurpie Zielone, zawodnicy Drużyny Futbolu Amerykańskiego Lowlanders Białystok i piłkarze z Jagiellonii.

„Pola Nadziei” to międzynarodowa kampania społeczna mająca na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom. Realizują ją wyłącznie hospicja, a na Podlasiu od początku jej przebieg koordynuje nasza Fundacja. Ważnym elementem akcji jest sadzenie jesienią żonkili, które symbolizują nadzieję. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną tworząc „Pola Nadziei”, są rozdawane podczas kwest. Zebrane pieniądze pozwalają na częściowe zaspokojenie potrzeb małych podopiecznych Hospicjum.

Zapraszamy serdecznie! Pomóżcie nam pomagać dzieciom, dla których liczy się każdy dzień.

Udostępnij innym:

Szczegóły

Start:
12 maja 2018
Koniec:
13 maja 2018
Wydarzenie Kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja „Pomóż Im”

Miejsce

Białystok
Białystok, Podlaskie Polska + Google Map

Wydarzenie Navigation

X