Pobiegnij i pomóż dzieciom, dla których liczy się każdy dzień

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Pobiegnij i pomóż dzieciom, dla których liczy się każdy dzień

Data: 10 czerwca 2018 Godzina: 07:00 18:00 Miejsce: Białystok

Pomagać można na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest … bieganie. Przed nami kolejna, czwarta już edycja „Electrum Ekiden – Pomóżmy Razem”. Charytatywna sztafeta maratońska odbędzie się w dniach 9 – 10 czerwca na stadionie lekkoatletycznym BOSiR przy ul. 11 listopada w Białymstoku.

Biorąc w niej udział możecie aktywnie wesprzeć działania naszej Fundacji. Wystarczy skompletować drużynę, zarejestrować się na stronie http://electrumekiden.pl/ i w czerwcu zameldować się na starcie. To niewiele, a jednak podopieczni naszego domowego hospicjum będą mieli szansę na jeszcze lepszą opiekę i profesjonalny sprzęt medyczny. Nasze dzielne zuchy, które potrzebują wsparcia, będą Wam bardzo wdzięczne.

My również dajemy dobry przykład i organizujemy fundacyjną drużynę, która pośród wielu zamelduje się 10 czerwca na stadionie. Dzień wcześniej zaplanowano sztafetę dziecięcą. Trzymajcie za nas kciuki, a my  damy z siebie wszystko  i pomyślnie dobiegniemy do mety.

Tak jak w latach ubiegłych część opłat startowych zostanie przekazana na potrzeby naszej Fundacji. W sumie przez trzy lata otrzymaliśmy przeszło 70 tysięcy zł. Dziękujemy organizatorom tego ogromnego przedsięwzięcia, za to, że kolejny raz możemy liczyć na ich pomoc i wsparcie. Dlatego w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu naszych nieuleczalnie chorych maluchów gorąco i z całego serca zachęcamy do udziału w „Elektrum Ekiden”.

Udostępnij innym:

Szczegóły

Data:
10 czerwca 2018
Czas:
07:00 18:00
Wydarzenie Kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Białystok
Białystok, Podlaskie Polska + Google Map

Wydarzenie Navigation

X