Dzień Rodziny w Lipowym Moście

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzień Rodziny w Lipowym Moście

Data: 3 czerwca 2018 Godzina: 12:00 17:00 Miejsce: Lipowy Most

Serdecznie zapraszamy na Dzień Rodziny. Już 3 czerwca czeka nas wspaniała zabawa i wiele okazji do świętowania, tym bardziej, że po raz kolejny postanowiliśmy połączyć trzy imprezy: Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz Dzień Ojca. W związku z tym przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla naszych podopiecznych oraz ich bliskich.

Jak co roku nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez Patrol Adventure, będą konkursy z nagrodami i wata cukrowa. Na imprezie zaprezentują się też właściciele zabytkowych motocykli, będzie można pojeździć konno i wsiąść do wozu strażackiego OSP Jurowce a także poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i obejrzeć sprzęt używany przez ratowników medycznych z Grupy Ratownictwa Medival. Spotkanie rozpoczniemy obiadem, potem grill, a na końcu dzieci dostaną lizaki.

Na mamy będą czekały zabiegi pielęgnacyjne dłoni i paznokci, które wykonają: Pani Justyna i Pani Iwona. Tatusiom przygotowaliśmy zawody o tytuł mistrza grillowania. Impreza rozpocznie się w samo południe i potrwa do około godziny 17.00.

DOJAZD. W tym czasie w Ogrodniczkach trwać będzie piknik militarny, więc wybierając drogę przez Supraśl, trzeba liczyć się z tym, że będą duże korki. Jeżeli zdecydujecie się na dojazd z Białegostoku przez Supraśl drogą wojewódzką nr 676 w stronę Krynek to za miejscowością Sokołda należy skręcić w prawo na Lipowy Most (na zjeździe znajduje się tablica informacyjna), dalej drogą szutrową przez las 6 km.

Proponujemy objazd przez Studzianki. Należy jechać drogą krajową nr 8 na Augustów. Mijamy Jurowce i skręcamy  w prawo w drogę nr 19, kierując się na Sochonie. Mijamy po prawej stronie Świętą Wodę i Wasilków, później w prawo na Studzianki. Jadąc cały czas prosto  wyjeżdżamy za  Supraślem. Dalsza droga bez zmian. Można również w Wasilkowie za światłami, przed cmentarzem skręcić w prawo na Dąbrówki, minąć Studzianki i również wyjedziemy za Supraślem.

Do zobaczenia!

Udostępnij innym:

Szczegóły

Data:
3 czerwca 2018
Czas:
12:00 17:00
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Lipowy Most
Lipowy Most Golf Park. Borki 29,
Supraśl, Polska
+ Google Map

Wydarzenie Navigation

X