Licytacja

charytatywna

Już niebawem zaprezentujemy trzy niebagatelne przedmioty, których licytacja odbędzie się podczas Andrzejkowego Balu Charytatywnego. Szczegóły wkrótce...

Suknia (rozmiar M)
od projektantki - Pani Barbary Piekut
(Mo Ya Fashion - http://moyafashion.pl).


Piękna suknia z kolekcji "What dreams may come" MO.YA fashion by Barbara Piekut. Ciepła, energiczna i pełna chęci do pomocy projektantka tworzy wyjątkowe kreacje w pojedynczych egzemplarzach. Jej stroje noszą między innymi Justyna Steczkowska oraz Anna Piszczałka. Czy mogą być lepsze rekomendacje? Suknia warta jest 1100 zł.

Obraz "Sen o Rybie" (60x50)
od artysty - Pana Rocha Urbaniak
(Roch Urbaniak - http://rochurbaniak.pl).


Roch Urbaniak, urodzony w Krakowie w 1986 roku. W 2011 ukończył z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie ( wydział malarstwa, pracownia profesora Waltosia ), a jego praca dyplomowa prezentowana w Pałacu Sztuki została odznaczona medalem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. W swojej sztuce inspiruje się baśniami, mitologią, folklorem oraz podróżami. W 2014 zdobywca Grand Prix na 25 Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi.

Wyjątkowa torebka
od projektantki - Pani Elwiry Horosz
(Elwira Horosz - http://www.elwirahorosz.com).


Unikatowa kopertówka z limitowanej serii ręcznie wykonywanych torebek, w niepowtarzalnym stylu projektantki Elwiry Horosz.